+48 795 606 531 biuro@silesia-adm.pl

 

Polityka prywatności

  1. Dane użytkowników witryny: silesia-adm.pl nie są udostępniane, przetwarzane, jak i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.
  2. Dane, o których mowa powyżej również w przyszłości nie będą udostępniane, przetwarzane oraz wykorzystywane do celów marketingowych.
  3. Silesia ADM sp. z o.o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za wszelkie treści, jak i opinie wyrażane przez Użytkowników umieszczane w witrynie silesia-adm.pl. Są one tylko i wyłącznie własnością osób, od których pochodzą.

 

Gromadzenie danych

W czasie użytkowania witryny: silesia-adm.pl, gromadzone są dane nie-osobowe, które udostępniają przeglądarki internetowe.

Dane nieosobowe użytkowników, takie jak adresy IP komputera, gromadzone przez witrynę silesia-adm.pl, nie są ujawniane innym osobom oraz podmiotom.

Wszelkie dane osobowe przekazywane za pośrednictwem witryny silesia-adm.pl, są gromadzone i przetwarzane, w ramach Ustawa z dnia 24 czerwca 1994 r. o własności lokali (Dz.U. 1994 nr 85 poz. 388) i nie są przekazywane innym osobom oraz podmiotom.

 

Ciasteczka

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

 

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.